Pagrindinė tema kiek palauks, tuo tarpu trumpai paliesime kitus įvykius. Pirmiausia noriu pasigirti, kad mano veikla minds.com portale (kur esu AurimasG) auga: po dviejų dienų turėjau 24 skaitytojus, o trečiąją jau 54. Panašu, kad su D-vo pagalba savo FB sekėjų skaičių ten pavyks pasiekti per kokį mėnesį ar du.

Labai svarbu atkreipti dėmesį į dabar vykstantį vajų prieš P.Gražulį. Pagrindinė žiniasklaida aiškina, kad visi Seimo komitetai, pradedant Žmogaus teisių komitetu, jo kratosi. Aišku, jokio tiesioginio pareigūnų pasisakymo šiuo klausimu nebuvo, girdisi tik žurnalistų spekuliacijos. Šie aiškina, kad P.Gražulis negali dirbti tokiame komitete, nes neva tyčiojasi iš mažumų.

Visi puikiai numanome, apie kokias „mažumas“ eina kalba. Kaip tik dėl to itin norėčiau, kad P.Gražulis dirbtų šiame komitete. Man itin aktualu, kad būtų apgintos mano teisės į nuomonės, sąžinės laisvę, taip pat laisvė auklėti savo vaikus ne pagal gėjų įpirštą programą. Nelabai įsivaizduoju kaip galės išlikti mūsų visuomenė po įvykdytos šeimos sąvokos inžinerijos, kai visi ją supras kaip nori, kiekvienas galės laisvai rinktis ką sutuoktiniai šeimoje veikia ir apskritai kam ta šeima reikalinga. Kiek suprantu apie šeimą, ji laikosi ant to, kad sutuoktiniai nuolat stropiai vykdo savo pareigas: tuomet šeima aprūpinta, aprengta, pamaitinta ir visa kaip kitaip užganėdinta. Jeigu šeimoje sutuoktiniai vienas kitam pareigų neturi, nes vadovaujasi kitomis, liberalesnėmis šeimos sampratomis, tuomet tokia „šeima“ taps ašarų pakalne, o atėjus sunkiam metui atramos ten nerasite. Jeigu taip, kam mums tokia šeima apskritai reikalinga?

Taigi kai šiandien puola P.Gražulį, jie turi omenyje gėjų darbotvarkę. Jeigu pavyks su juo susidoroti, lauks visa kita. Kai ateis laikas iki jūsų vaikų, galėsite piktinis nesipiktinti, nes kai atėjo Gražulio, jūs juokėtės ir aiškinote, kad taip jam, juokdariui, ir reikia.

****************

Dėl G.Nausėdos. Daug kas jau pasisakė, kad šis kandidatas - žiniasklaidos feikas, ar kažkaip panašiai jį apibūdino. Pridursiu, kad Italijos tinklaraštininkai pastebi, jog kai tik reikalai jų šalyje pakrypsta ne taip kaip reikia elitui, šis tuoj pat į valdžią stumia bankininką. Taip jau buvo du kartus: kai nuvertė Berlusconi ir – visai neseniai - kai nenorėjo prie valdžios prileisti rinkimus laimėjusio populisto Mateo Salvini. Taigi veikiausiai G.Nausėdos iškėlimas – ženklas, kad elito netenkina demokratijos eiga šalyje ir kad taip jie siekia susigrąžinti visuomenės kontrolę.

Tuo tarpu amerikiečiai siūlo, kad tokios figūros turėtų vaikščioti apsirengusios kaip lenktynininkai – apsikarstę juos remiančių bendrovių logotipais.

 

Pagrindinė tema – manau, kad mūsų saugumas, kaip buvo sovietmečiu ir kaip dabar neabejotinai yra putinistinėje Rusijoje, į pilietinius judėjimus infiltruoja savo agentūros. Štai kas mane verčia prieiti tokios išvados:

- Mūsų prezidentė, kaip visi puikiai žino, praėjo mokslus KGB mokykloje; neabejotina, ten apie agentūros infiltravimą į pilietinius judėjimus juos tikrai mokė.  

- Remdamasis A.Matulevičiaus pasakojimu „Laisvo laikraščio“ redaktorius Aurimas Drižius tvirtina, kad įtariamas pedofilas A.Ūsas dirbo VSD. Jeigu taip, tuomet galime suprasti kodėl saugumui buvo taip svarbu jį uždengti – galėjo paaiškėti itin nemalonių šios organizacijos darbo aspektų, be to, prie sienos prispaustas A.Ūsas galėjo prabilti ir apie kitas saugumo operacijas. Taigi VSD turėjo svarų motyvą kištis į pilietinį procesą, siųsti į antipedofilijos judėjimus savo agentūrą.

- Kai 2011-12 metais kaito aistros dėl galimo D.Kedytės prievartinio perėmimo, patvorinių stovykloje buvo tokių veikėjų, kurie nuolat pabrėždavo, jog prezidentė gera ir kad ji jokiu būdu ne prie ko dėl teismų savivalės. Antra vertus, ji paskyrė D.Valį į generalinius prokurorus, o šio nenoru gilintis į bylos tyrimą galėjau įsitikinti asmeniškai – turėjau progos jo apie tai į akis paklausti.  

- Šių asmenų dėka man kaip pilietiniam aktyvistui atsiverdavo svarbių kabinetų durys – pavyko suorganizuoti visuomenininkų susitikimą su pačiu gen. prokuroru D.Valiu, kuris dėl to net skambino man pats asmeniškai. Tikriausiai nereikia ir sakyti, kad idėją pas jį pakliūti pametėdavo minėti visuomenininkai, tikintys į bekraštį prezidentės gerumą.

- Kai tik paskelbiau straipsnį, jog vajų prieš N.Venckienę tiesiogiai ar netiesiogiai užsuko pati prezidentė, man pradėjo skambinti ir siūlyti visokias veiklas įvairūs pilietininkai, įskaitant ir aukščiau minėtuosius (bet pasitaikė ir naujų). Siūlo įvairias veiklas, stengiasi vienaip ar kitaip mane kažkur įtraukti.

Taigi spręskite patys ar tokių argumentų pakanka nuspręsti, kad VSD infiltruoja savo agentus į visuomeninius judėjimus, veikia juos iš vidaus. Kaip ne kaip, tai juk viena iš tipiškų saugumo funkcijų.

PS Tik prašau nepradėkite visa kur ieškoti VSD rankos. Dažnai žmonės tik atrodo kaip piktybiniai kenkėjai, tačiau paprastai viską galima paaiškini gerokai banaliau – elementariu durnumu. Siūlau elgtis taip, tarsi VSD visai nebūtų, nes jiems daugiau galios suteikia mūsų įsikalbėjimai nei reali agentūrinė veikla. Vienaip ar kitaip, nepaisant to, ką jie darytų, galiausiai mums bus atseikėta pagal mūsų įsitikinimus ir dvasinio išsivystymo lygį. Antra vertus, jeigu visuomenininkas verčiasi per galvą, kad prezidentė būtinai tik šviesa ir viltis, tuomet verta dėl jo susimąstyti.