Lietuvos politika – įvadas į JAV politikos įvykius

Yra viena sritis, kur Lietuva lenkia JAV. Tai galite suprasti tik skaitydami konservatyviąją žiniasklaidą JAV ir lygindami ją su įvykiais mūsų šalyje. Pastaruoju metu JAV išaiškėjo dvi tendencijos: baigėsi nežabotas ir nepaliaujamas puolimas prieš Trumpą, tokie leftistiniai kanalai kaip CNN ar ABC tampa pakankamai objektyvūs. Tai įrodymas – šiandieninis reportažas iš Singapūro, kur CNN ima interviu iš krepšininko Deniso Rodmano. Šis dėvi raudoną kepurę „Make America Great Again“, pasakoja, koks Obama buvo šlykštus ir koks Trumpas nuostabus. Interviu imantis žurnalistas viso to klauso skausmo išvagotu veidu, tačiau nieko negali nepadaryti – tik linksėti ir uždavinėti kitus klausimus. Ši tendencija visiškai sutampa su prieš kelias savaites stebuklingai pasikeitusiu Karbauskio vertinimu pagrindinėje žiniasklaidoje – iš blogio įsikūnijimo jis tapo vienu iš teisėtų Lietuvos politikos veikėjų.

Antras patvirtinimas – konservatorius Newt Gingrich prabilo visai kaip V.Bakas: JAV politinėje sistemoje labai daug korupcijos ir mes netrukus ją atskleisime – aiktelsite kokie dalykai vyko prie Obamos!  

Kiek laiko mūsų šalies politiniai įvykiai lenkia JAV politikos eigą? – Sakyčiau, kokiomis dviem ar trimis savaitėmis.

Trumpas susitars su Kimu

D.Trumpas susitars ne tik su Kimu, o vėliau ir su Iranu, net su pačiu Putinu. Kad Vakarų lyderiai susišnekėtų su tokiais veikėjais, pirmiausia jie turi išsiugdyti vertybinį stuburą. Jei tokio neturi, visokie blogiečiai jaučia, kad Vakarai eina prapultin ir visa kaip stengiasi padėti Vakarams pražūti. Štai kodėl iniciatyva prie tokių kaip Obama priklauso Kimui, ISIS, Putinui ir taip toliau. Kai Vakarams vadovauti stoja padorus (morale besivadovaujantis) lyderis, šis pradeda nuo nepakantumo blogiui. Tuomet matome įvedamas sankcijas, šios dusina blogiečius. Po kiek laiko, kai šie pamato, jog mėgindami įstumti Vakarus į bedugnę patys ten tuoj atsidurs; tada patampa geresni ir prabyla kaip šiandien Šiaurės Korėjos Kim Jong Unas. Todėl tik tvirti konservatoriai susišnekės su blogiečiais, o jei blogiečiai nesukalbami, tai rodo, kad dar nesame pakankamai moralūs.   

R. Šimašiaus organizuojamos rusų kultūros dienos

Priešingi dalykai vyksta Vilniuje. R. Šimašius rengia rusų kultūros dienas, tačiau vietiniai rusai (žinoma, padedami Kremliaus) jas išnaudoja rusiškam fašizmui propaguoti. Taip kultūra tampa grėsme šalies saugumui. Žinoma, Šimašius, skirtingai nei Trumpas, yra bedievis, o Biblijos Patarlių knyga aiškiai sako, kad bedieviai patys eina ir kitus tempia į pražūtį: „Bedievių kelias tamsus ir jie nežino dėl ko suklumpa“ (Pat 4:19); Kas perspėjimų (moralės priesakų) nepaiso, tas pats save susinaikina, bet kas bijo (D-vo) įsakymų, tam bus atlyginta (Pat 12:13); ir taip toliau.

Štai kodėl R.Šimašius rengia visokius fašistų ir anksčiau sodomistų renginius, mielai pozuoja jų fone ir aiškina, jog taip neša šaliai šviesą bei harmoniją.

MG Baltic skandalas

Kviečiu paskaityti Biblijos Patarlių knygą. Pamatysite, kad ten išpranašautas MG Baltic ir su jais susidėjusių politikų nuopuolis. Patarlių knyga iškalbingai perspėja, kad nusigręžę nuo moralės normų žmonės prisipildys puikybės, manys kad iškilo iki dangaus, o po to bus skaudžiai parblokšti. Ir priešingai – tie, kurie ištikimai laikysis Viešpaties priesakų, bus išgelbėti ir galiausiai triumfuos.

Laikas vėl pažvelgti į susidorojimo su N. Venckiene atvejį

MG Baltic skandalas atvėrė kokiu būdu pastaruoju metu Lietuvoje buvo priiminėjami valstybiniai sprendimai. Dabar jau visai natūraliai atrodo, kad tokių pat šešėlinių taktikų galėjo imtis ir prieš N.Venckienę. Tik jos atveju, menkai abejoju, suokalbio ėmėsi ne MG Baltic, o aplink VSD susidaręs klanas. Šį A.Matulevičius įvardino kaip valstybininkus su A.Januška priešakyje. Kažkur ten reikia pradėti ieškoti siūlo galo kaip valstybė prieš piliečius ėmėsi tokių neteisėtų, pamatines teises paminančių veiksmų ir kaip sukėlė propagandinę isteriją, dėl ko didelė dalis šalies piliečių reikalavo susidoroti su sąžiningo teismo reikalavusia teisėja. Mano įsitikinimu, tas atvejis valstybei dar pavojingesnis nei MG Baltic korupcija.  

Kiek kartų gali atgimti tauta?

V.Radžvilas parašė knygą tokiu pavadinimu. Nesu skaitęs, tačiau pateiksiu į klausimą savo atsakymą. Tauta atgimsta tuomet, kai grįžta prie amžinųjų vertybių. Šios surašytos Toroje, jas atstovauja judėjai. Kuo sugrįžimas stipresnis ir artimesnis Toros priesakams, tuo ilgiau tęsiasi klestėjimo laikotarpis. Po to tautos paprastai nuslenka nuo Toros priesakų, nes vadovaujasi ne grynu judėjišku dvasingumu, o tik dalinai su juo persidengiančia dvasine tradicija. Todėl tautos nepatikimai supranta kur gėris o kur blogis, kas lemia neišvengiamą nuopuolį. Žinoma, tauta pati renkasi kiek kartų jai atgimti – kiek kartų grįš prie Toros vertybių, tiek kartų ir atgims.

Grybauskaitės ir Karbauskio priešprieša

Karbauskis nori tirti prezidentės veiksmus, ši atsako, kad pats jo buvimas Seime galimai yra neteisėtas. Manau, kad Karbauskiui priešpriešos prireikė dėl dviejų priežasčių:

1) Nepolitkorektiškas elgesys dabar labai perspektyvus. Prezidentės kadencija vis tiek eina į pabaigą, tad su ja pasirungti – tai parodyti, kad esi vienas svarbiausių. Tai jam labai pravers artėjant rinkimams;

2) Veikiausiai R.Karbauskis to nesiėmė iš šalto apskaičiavimo. Niekam ne paslaptis, kad D.Grybauskaitė remiasi į konservatorius. Tai, kad G.Landsbergis kelis mėnesius ištisai skalijo ant Karbauskio, veikiausiai buvo ne be Grybauskaitės žinios. Sunku būtų paaiškinti iš kur vaikinui tiek drąsos ir įžūlumo taip dergti valdančiosios partijos vadovą. Lengviausia tai paaiškinti, kad jam už nugaros stovėjo D.Grybauskaitė. Iš jos susirašinėjimo su E.Masiuli žinome, kad ji nebuvo patenkinta valstiečių iškilimu Lietuvos politikoje. Panašu, kad jai daug labiau būtų patikę, jei premjeru būtų tapęs E.Masiulis. Taigi G.Landsbergis galėjo imtis R.Karbauskio dergimo padrąsintas prezidentės. Jeigu visa tai taip, tuomet R.Karbauskiui būtina atsakyti į prezidentės agresiją, antraip tik laiko klausimas, kada ši jį paties.

Prasidėjusioje R. Karbauskio ir D. Grybauskaitės priešpriešoje nugalėtojas akivaizdus. Dergalai savo nepasiekė, visoks įmanomas kompromatas prieš R.Karbauskį jau išnaudotas. Tai žinome iš to, kad dabar D.Grybauskaitė pasitelkė visai nevykusį argumentą jį užsipulti – verslininkas atseit negali būti Seime. Karbauskis, žinoma, savo popierius tvarkingai susitvarkęs ir viską daro pagal įstatymus. Tuo tarpu toli gražu neaišku kur nuves tyrimas apie D.Grybauskaitės vaidmenį toje smarkiai korumpuotoje politinėje aplinkoje. Todėl vakar duodant interviu ir komentuojant priešpriešą D.Grybauskaitės balsas pirmą kartą sudrebėjo. R.Karbauskis šioje priešpriešoje neturi ko prarasti, ko nepasakysi apie prezidentę.

O šiaip jau prieš kelias dienas rašiau, kad prezidentė save prasižudė ėmusis dviejų dvasiškai itin žalingų iniciatyvų – protestavo, kad amerikiečiai perkels ambasadą į Izraelio sostinę, taip pat teikė ratifikuoti Stambulo konvenciją. Pirmas žingsnis – sukilimas prieš žydus, o tai sukilimas prieš D-vą; antras žingsnis – mėginimas išplukdinti lyčių ir šeimos sampratas, kas ilgainiui sugriautų šeimos ir lyčių reiškinius. Tai jau kasimasis po tautos ateitimi. Savaime aišku, jog tai stumiantys lyderiai turės pražūti – klausimas tik ar patys vieni, ar į bedugnę kartu su jais nužengs ir visa tauta.

M. Adomėnas moko apie orbanizaciją

Į MG Baltic skandalą įmirkęs, paramą iš koncerno galimai priiminėjęs politikas puolė į leftistinį nirtulį – dabar jis aiškina, koks baisus Vengrijos premjeras Orbanas ir kad tokie pat dalykai gresia ir mums. Į tai konservatoriui galima atsakyti paprastai: nestumkite sodomizacijos – nebus orbanizacijos!

Šiandien konservatoriai turėtų graužtis iš apmaudo nagus: ir kodėl savo laiku nesuėjome su Karbauskiu į koaliciją!..

Sorošas pasitraukė iš Vengrijos

Tuo tarpu Vengrijoje tas pats V.Orbanas išprašė G.Sorošo fondą iš savo šalies. Vengrija priėmė įstatymą, kuris riboja šalies piliečių ir užsieniečių aktyvistus, raginančius vykdyti neteisėtą imigraciją. Jei tai daro užsienio fondai, jiems taikomas 25 proc. mokestis; šalies piliečiai už neteisėtos veiklos propagavimą bus baudžiami baudomis, o pasikartojus gali būti taikoma ir laisvės atėmimo iki 1 metų bausmė; jei neteisėtai migracijai padės užsienio aktyvistai, jie bus iš karto deportuoti iš Vengrijos. Po šito G. Sorošas neištvėrė ir uždarė savo NVO Vengrijoje. Beje, dar š.m. sausio mėnesį jis pripažino, kad jo stumiamos globalizmo ir multikultūralizmo idėjos patiria krachą.

Austrija ėmėsi pažaboti islamistus

Austrija uždarė 7 mečetes ir deportuos šešiasdešimt Turkijos apmokamų imamų. Iš viso Austrija išsiųs apie 150 asmenų. Dar 2015 metais Austrija priėmė įstatymą, draudžiantį iš užsienio finansuojamą religinę veiklą. Įstatymas taip pat reikalauja, kad islamo išpažintojai išpažintų ir iš principo teigiamą požiūrį į Austrijos valstybę ir jos visuomenę. Kancleris Stroh jau paskelbė, kad tai tik pirmas žingsnis išstumiant multikultūralizmą iš Austrijos. Priminsiu kas yra multikultūralizmas. Ji globalistų samprata tvirtina, kad visos kultūros yra lygios, todėl ne atvykėliai turi prisitaikyti prie savo naujos šalies kultūros, o priešingai – juos priėmusios šalies gyventojai turi prisitaikyti prie atvykėlių kultūros.