Šiuo metu išgyvename tektoninius pasaulio tvarkos pasikeitimus, kurie lems koks nusistovės pasaulis ateinančiais dešimtmečiais. O jis bus gana panašus į tai, kas buvo prieš kokius šimtą metų, kai labiausiai žmones jaudino tokie dalykai kaip D-vas, tauta, šeima ir Tėvynė. Rinkimai po rinkimų šios jėgos stiprina savo pozicijas Vakarų šalyse ir kitur. Pavyzdžiui, pasaulinė žiniasklaida visai nutylėjo, kad konservatyvioji revoliucija jau įvyko Lotynų Amerikoje – ten kone visose šalyse, įskaitant ir Braziliją ar Argentiną, leftistai jau iššluoti iš valdžios. Rytų ir Vidurio Europoje taip pat įsitvirtino konservatyviosios  jėgos. JAV šios jėgos paėmė viršų ir stiprina pozicijas (net Kalifornijoje respublikonai pradėjo pirmauti palankumo reitinguose), o Vakarų Europoje šios jėgos baigia išlaužti pilies vartus ir netrukus taip pat ateis į valdžią.

Tai jau įvyko pirmoje Vakarų Europos šalyje – Italijoje. Briuselis atsisakė pripažinti konservatyviųjų jėgų pergalę, mėgino išgąsdinti rinkas ir taip nubausti italų rinkėjus, tačiau po kelių dienų teko atsitraukti, nes dar labiau šoktelėjo naujųjų populiarumas, o šie pradėjo grasinti interpeliacija Italijos prezidentui, atsisakančiam patvirtinti jų vyriausybę.

Tai, ką dabar patiria leftistinės jėgos, puikiai matome iš liberalų murkdymo Lietuvoje. Liberalizmas Lietuvoje miršta lėta ir skausminga agonija. Šios ideologijos nuodais užsikrėtusiems žmonėms dabar ypač sunku: jų numylėtos partijos vadai kasdien voliojami korupcijos skandalo purvuose, tačiau neįsivaizduojate kaip sunku nusigręžti nuo tokių idėjų ir netgi nuo tokios partijos: Liberalų sąjūdžio rėmėjų per pastarąjį mėnesį sumažėjo nuo 7 proc. iki viso labo 3,8 proc. rinkėjų. Vadinasi, daugiau nei pusė jų rėmėjų yra pasirengę kęsti visą tą gėdą, tačiau pažiūrų nekeičia. O dalis iš nusigręžusiųjų, aišku, nusigręžė tik nuo partijos, tačiau ne apskritai nuo liberalių pažiūrų.

Yra apie ką pagalvoti kiek stipriai į mūsų galvas įsisėda kenksmingos idėjos ir kaip sunku jas iš ten iškrapštyti.

Pažiūrėkime kaip liberalų likimas atrodo iš Toros perspektyvos. Tora įspėja, kad D-vo baimės ir sąžinės atsisakę asmenys praras sveiką protą, juos apleis gėdos jausmas ir jie susilauks tokio galo, kad po to žmonės ilgai baisėsis net prieiti prie tos vietos kur jie prasmego. Liberalai nusispjovė į Torą ir iš politinės tribūnos propagavo sodomizmą, papirkti MG Baltic stūmė girtuoklystę ir t.t. Po to seka viena iš dviejų: arba visuomenė kol nevėlu nuo tokių atsitraukia, arba laikosi šalia ir prasmenga kartu su jais. Visa tai vadinasi sukilimas prieš D-vą ir yra aprašyta Skaičių knygos 16 ir 17 skyriuose.

Konservatoriai stojo į sodomizmo pusę: pamenate, kaip G.Landsbergis liejo apmaudą, kad R.Karbauskis ir niekas iš jo partijos nestoja sodomizuoti šeimos. Lefitistinis nuodas neleido konservatoriams sudaryti koalicijos su valstiečiais, kuri šiaip jau atrodė visai natūrali. Po to sekė ilgas drąskysosi ir valstiečių dergimo etapas, kai G.Landsbergis vis aiškindavo, kaip prie R.Karbauskio Lietuva pražus ir kad netrukus konservatoriams teks Lietuvą nuo jų gelbėti. Dar neseniai, per A.Tapino mitingą „Mes kaltiname“, anūkas neabejojo, kad jie dabartinę koaliciją ardys, ardys, ir vieną dieną išardys. Tačiau dabar viskas labai pasikeitę: po MG Baltic skandalo jau senelis prakalbo, kad piktas Karbauskis sugalvojo pražudyti geruosius konservatorius. Taigi matome ką su konservatoriais padarė polinkis į sodomizmą.   

Sodomizmą priėmusios Vakarų Europos šalys neteko vidinės energijos ir išorinės įtakos. Man juokinga, kai mūsų diplomatai svarsto prie ko Lietuvai arčiau laikytis: Briuselio, Berlyno ar JAV? Šiandien Briuselis atrodo kaip Sovietų Sąjunga 1986 metais – jeigu leftistai nebus greitai iššluoti, subyrėjimas neišvengiamas. JK praranda savo minkštąsias galias, nes kas mylės tokią šalį, kuri dėl visuomeninės veiklos į kalėjimą uždarinėja žurnalistus? Naują vyriausybę šiaip ne taip sukurpęs Berlynas dabar bejėgis užsienio politikoje – pastarąjį pusmetį metu jo balsą girdėjome tik kai A. Merkel pareiškė suteiksianti Paryžiui nuolaidų dėl ES federacijos vizijos.

Stebime, kaip galios centras slenka iš Vakarų į Vidurio Europą. Praėjusią savaitę Briuselis neteko dar vienos vilties – Slovėnijoje rinkimus su gera persvara laimėjo partija, kurią parėmė Vengrijos premjeras V.Orbanas. Švedijoje konservatyviosios jėgos lipa liberalams ant kulnų. Tad JAV ar mūsų regione pirmaujanti politinė darbotvarkė vis labiau spaudžia ir Vakarų Europos šalių lyderius.

Viskas eina prie to, kad leftizmas netrukus sugrius panašiai kaip Sovietų Sąjunga.

Deja, leftistas tuo ir yra leftistas, kad sveiku protu pamatyti ir suvokti šias tendencijas jis negali, nes jį apakino tamsi ideologija. Čia norėčiau paminėti pastarąjį prezidentės žingsnį – pateikė Seimui ratifikuoti Stambulo konvenciją.

Stambulo konvencija tik apsimeta ginanti moterų teises – iš tiesų ji reikalinga tam, kad sužlugdytų lytis. Įgyvendinus Stambulo konvencijos nuostatas turėsime tarnauti bepročiams, kurie aiškina, kad asmuo lytį pasirenka tarsi apatines kelnes. Jei kas elgsis nevyriškai ar atvirkščiai, nebebus kaip tam asmeniui ką prikišti, nes jokių standartų lyčių srityje neliks. Jauni žmonės lyties atžvilgiu taps jokie, o tai, kaip suprantate, panaikins seksualinę įtampą ir trauką tarp lyčių. Pliusas ir minusas pavirs nuliuku. O čia dar pridėkite sodomistijas (sodomitų „santuokas“), kurios į šeimos gyvenimą taip pat įneštų savo madų ir matome, kad esame rengiami pavirsti nesidauginančiais ir nesugebančiais išauginti psichiškai ir morališkai sveikų vaikų.

Tad kodėl prezidentei prireikė stumti tokią reformą? Vis tiek ji nepraeis, o jos politinė ateitis bus galutinai sužlugdyta. Žinoma, nėra čia ko čia ieškoti racionalaus grūdo. Prezidentė savo likimą pasirinko dar tuomet, kai stojo prieš Izraelį: privertė Lietuvą pasmerkti D.Trumpo žingsnį perkelti ambasadą į Jeruzalę. Tai maištas prieš D-vą. Nuo tada prezidentės aura subliūško, jos nebelaiko vienintele ir nepamainoma, o nutekėjus jos susirašinėjimui su E.Masiuliu visuomenė pamatė, kad D.Grybauskaitę politinės korupcijos padėtis tenkino ir ji pati truputį tame sudalyvavo (prašė korumpuoto koncerno paslaugų įtvirtinant savo atstatinį generalinėje prokuratūroje). Taip pat priminsiu, kad prezidentė pasirašė girtuoklystės įstatymą 2011 metais – pasisakė už alkoholio reklamą, kas, žinoma, buvo reikalinga MG Baltic.

Taigi D.Grybauskaitė savotiškai grįžo į „Sąjūdžio“ laikus, kuomet pasirinko užsibarikaduoti su platformininkais ir laukti kol Gorbačiovas pasiųs tankus jų išlaisvinti. Šiandien ji barikaduojasi su liberalais ir laukia, kad Briuselis juos išvaduos iš šeimos, Lietuvos ir šiaip padorumo šalininkų. Tik kas nežino - europiniai tankai nepasirodys. D.Grybauskaitė savo karjerą baigs gėdingai, o šie pastarieji žingsniai užgoš jos anksčiau įgytą autoritetą šalyje ir užsienyje.

Atsitraukite kol nevėlu, kad kartu su tokiais veikėjais neprasmegtumėte į gėdos bedugnę.

PS Kas norite daugiau sužinoti apie pasaulinę konservatyviąją bangą, žiūrėkite You tube Steve Turley pasisakymus.