Persikėliau į Minds.com

Savo pagrindinę veiklą perkėliau į alternatyvų FB portalą – Minds.com. Tame portale niekas neklausia koks tavo vardas, iš kur esi ar kokią mokyklą baigei. Susigalvojai savo slapyvardį, užsidėjai vietoj nuotraukos kokį nors paveiksliuką (jie tai vadina avataru) – ir pirmyn. Tiesa, prieš aktyvuodami paskyrą paprašė telefono numerio. Taigi patekau į erdę, kur visi drąsiai sako ką galvoja. Jokios savicenzūros, visiška tolerancija kitų nuomonei ir daug daug visokių riebių pastebėjimų, kurie neleidžiami FB ar kitoje leftistinėje žiniasklaidoje.

Grybauskaitė liepė užkasti karo kirvį

Prasidėjus rudens Seimo sesijai D.Grybauskaitė rodo didelį norą bendradarbiauti (pažėrė eilę įstatymų projektų) ir vis ragina politines puses užbaigti tarpusavio priešpriešą.

Religingumas postmodernizmo amžiuje

Kaip turėtų atrodyti atgimstantis religingumas mūsų amžiuje? Žinoma, jis bus aktualus tik tuomet, jeigu atlieps į žmonių poreikius. Jeigu žmonės nusisuko nuo Dievo praėjusiame amžiuje, tai dėl to, kad vyraujantis mokymas apie Kūrėją neatitiko žmonių poreikių. Žmonės norėjo racionalumo ir technologijoms draugiško dvasingumo. Tradicinės religijos to nesugebėjo pasiūlyti, tad žmonės įtikėjo į pasaulietines religijas – XX amžiuje dominavo tikėjimo į technologijas, tautą ar valstybę kultai.

Kas užsuko N.Venckienės dergimo vajų?

 

N.Venckienės ir ją palaikančių aktyvistų dergimo bei susidorojimo vajus taip žiauriai prasilenkė su demokratinės šalies taisyklėmis ir principais, kad neturime teisės neišsiaiškinti kas tai užsuko. Juo labiau, kad praėjus keleriems metams pradėtas analogiškas vajus prieš R.Karbauskį ir valstiečius, taip pat savo laiku masinio dergimo sulaukė P.Gražulis, iš kurio visiems leista nežabotai tyčiotis dėl jo nuomonės, kad reikia išsaugoti esamą šeimos sampratą.

Kas bendro tarp Holokausto vertinimo, kunigų pedofilijos ir Garliavos bylos?

Šis straipsnis apjungs tris iš pažiūros nesusijusias temas: besikeičiantis Holokausto vertinimas Lietuvoje, kunigų seksualinių nusikaltimų skandalai prie popiežiaus Pranciškaus ir kodėl nepavyko pasiekti teisingumo garsiojoje pedofilijos byloje. Pamatysite kad esama gilių dalykų, jungiančių šias tris temas.  

1 tema. Judėjiškas ir katalikiškas atgailos mechanizmai

Izraelis siekia Lietuvos diplomatinės paramos

Rugpjūčio pabaigoje vykusiu Izraelio premjero B.Netanyahu vizitu žydų valstybė siekė dviejų tikslų: užsitikrinti Baltijos šalių diplomatinę paramą Europos Sąjungoje ir aptarti litvakų paveldo klausimus.

Ar paskelbti LKP nusikalstama organizacija?

Konservatoriai L.Kasčiūnas ir A.Ažubalis pasiūlė paskelbti Lietuvos komunistų partiją nusikalstama organizacija. V.Landsbergis ryžtingai prieš, aiškina, kad tai išpuolis prieš prezidentę. Dar daugiau - netgi ragina L.Kasčiūną mesti iš partijos.

Protestuotojai išteisinti

2018 07 31. Malonus posūkis pedofilijos byloje – išteisinti protestuotojai, 2012 m. gegužės 17 dieną grobiant mergaitę šaukę „Gėda!“ Iki šiol teismų sprendimu jų veikla buvo vertinama kaip trukdymas antstolei atlikti pareigas, tačiau galiausiai Lietuvos aukščiausiasis teismas galutine ir neskundžiama nutartimi paskelbė, jog tai buvo teisėti protesto veiksmai.

Tiesa, vienas žmogus iš keliolikos liko nuteistas. Jis griebė antstolę už rankos ir trukdė jai įeiti į namą. Tai, žinoma, yra trukdymas vykdyti teismo sprendimą ir patvoriniai dėl šio nuosprendžio nesipiktina.

Krenta paskutinės kaukės

Šiuo metu išgyvename tektoninius pasaulio tvarkos pasikeitimus, kurie lems koks nusistovės pasaulis ateinančiais dešimtmečiais. O jis bus gana panašus į tai, kas buvo prieš kokius šimtą metų, kai labiausiai žmones jaudino tokie dalykai kaip D-vas, tauta, šeima ir Tėvynė. Rinkimai po rinkimų šios jėgos stiprina savo pozicijas Vakarų šalyse ir kitur. Pavyzdžiui, pasaulinė žiniasklaida visai nutylėjo, kad konservatyvioji revoliucija jau įvyko Lotynų Amerikoje – ten kone visose šalyse, įskaitant ir Braziliją ar Argentiną, leftistai jau iššluoti iš valdžios.

Katalikiška graužatis

Tommy Robinson suėmimas įelektrino britų visuomenę. Protestai plinta. Šūkiai labai primena N.Venckienės palaikymo demonstracijas – pirmiausia reikalaujama teisingumo. Kai visuomenė pradeda domėtis tokio kalibro vertybe kaip teisingumas, įsijungia galingos slopinamosios jėgos. Antra vertus, britai neturi nuožmaus dergimo tradicijos, todėl tos šalies žiniasklaida nesiims tiek maišyti protestuotojus su purvais. Kitas dalykas – pasitikėjimas žiniasklaida šiandien visa kur labai sumenkęs, todėl žmonės informacijos pasirankios iš tinklaraštininkų.

Areštuotas Tommy Robinsonas

2018 m. gegužės 25 dieną Anglijoje, Lidso mieste sulaikytas Tommy Robinson – žurnalistas ir Anglijos gynybos lygos pirmininkas. Tommy Robinsoną leftistinė žiniasklaida vadina kraštutinės dešinės politiku, pavojingu populistu, įžiebinėjančiu rasinę ir religinę nesantaiką. Pats Tommy Robinsonas sako, kad kovoja prieš nekontroliuojamą migraciją ir ypač prieš Anglijos islamizaciją – taigi šiuo požiūriu jis toks pat kaip Geertas Wildersas Nyderlanduose, Alternatyva Vokietijai ar Nacionalinis frontas Prancūzijoje.

Kognityvinis disonansas krikščionybėje

Kognityvinis disonansas – psichologijos terminas, kuris nusako diskomforto jausmą, kurį asmuo patiria vienu metu tikėdamas į du vienas kitam priešingus įsitikinimus. Paprasčiausias pavyzdys būtų asmuo, kuris, nors ir žino, kad rūkymas kenkia sveikatai, vis tiek tęsia įprotį – ir šis neatitikimas nuolatos jį drasko iš vidaus.

Pirmoji laisvės gintis

Kadangi šalies gynyba staiga tapo labai aktuali, pasidalinsiu ką man pavyko sužinoti apie žydišką ir judėjišką patirtį šioje srityje.

 

Kaip apsisaugoti nuo naujos okupacijos?

 

Pateiksiu savo originalų požiūrį, kurį suformavo kalnas apie II pasaulinį karą perskaitytų knygų ir, žinoma, judaizmas.

 

L.Tolstojaus pranašystė

Didelio dėmesio nusipelno Levo Tolstojaus mintys apie religiją ir dvasinę žmonijos būklę XX a. pradžioje. 1907 m.

Rotšildai ir kitos žydų finansininkų dinastijos

Ši tema tikriausiai bus įdomi daugeliui, nes apie slaptuosius žydų finansininkus sklando gausybė įaudrintų nuomonių, tačiau mes nelabai galime atsirinkti kur faktai, kur tiesa. Tai, ką pateiksiu, paėmiau iš rimto britų istoriko Paul Johnson knygos „A History of the Jews“.

 

Puslapiai