Kas atsakingas už D.Kedytės pradanginimą?

Nors tai neprasisunkia į sisteminės žiniasklaidos turinį, Garliavos protestuotojai jau seniai rengia piketus prie įvairių šalies institucijų ir trikdo juos įkyriu, nemaloniu N.Sadūnaitės Seime užduotu klausimu: ar dar gyva D.Kedytė?

A.Ramanausko-Vanago laidotuvės

2018 10 07 Vakar Lietuva gavo dar vieną patriotizmo, nacionalizmo ir dvasingumo pliūpsnį – iškilaus partizano Adolfo Ramanausko laidotuvės. Kai Lietuva garbina pasipriešinimo didvyrius, o ne kokius prisitaikėlius, kurie „ir tada dirbo Lietuvai“, tai grąžina šaliai normalią atmosferą. Paslaptingai pranyksta balsai tų, kurie atkurtos Lietuvos nekenčia, garsiai garbina Putiną ir šaukiasi kietos rankos. Nutyla raginimai lankstytis valdžiai, „nes antraip tik sau pakenksi“. Grįžta tam tikras bendrumo jausmas, žmonės pradeda vertinti tai ką turi, įgyja ryžto pasistengti dėl savo šalies.

Atgimstantis Sąjūdis

Po Helsinkio komisijos posėdžio JAV Kongrese padėtis smarkiai keičiasi. Visi pamatė, kad užsienyje patvoriniai neginčijamai dominuoja. Jie išsamiai ir įtikinamai pagrindė savo poziciją, kad pedofilijos byla – tai politinis susidorojimas, kad Lietuvos teisėsauga nesiekė teisingumo, tačiau atsigręžė prieš jo siekiančius.

Konservatoriai naudoja propagandinius KGB metodus

Kelis kartus teko girdėti plektų, kad konservatorių partija yra buvusių kagėbistų prieglauda. Žinoma, kalbos kalbomis, pirma reikėtų tam patvirtinančių faktų. Pastaruoju metu pradėjau tokių rasti.

1. Dar 2012 metais „Delfi“ rašė, kad buvęs KGB vyr. leitenantas Romas Kalvaitis nuo konservatorių partijos kandidatavo į Radviliškio tarybą ir buvo išrinktas. Tačiau išrinktas į tarybą šių pareigų atsisakė ir liko Baisiogalos seniūno kėdėje.  

Kas gi vis dėlto įvyko pedofilijos istorijoje?

Kelerius metus degiau troškimu išsiaiškinti kas gi vis dėlto ten įvyko, kas užsuko susidorojimo ir dergimo vajų. Manau, kad pagaliau mano troškimas išsipildė – galus susidėliojau, panašu, kad viskas sueina. Gal ir nežinau kokie konkrečiai asmenys organizavo kokias veikas, tačiau bendras vaizdas leidžia susidaryti įspūdį institucijų tikslumu – tai yra, įvardinti ką Garliavos skandale užtaisė vienos ar kitos institucijos.

Saugumas į pilietinius judėjimus prikišęs agentūros?

Pagrindinė tema kiek palauks, tuo tarpu trumpai paliesime kitus įvykius. Pirmiausia noriu pasigirti, kad mano veikla minds.com portale (kur esu AurimasG) auga: po dviejų dienų turėjau 24 skaitytojus, o trečiąją jau 54. Panašu, kad su D-vo pagalba savo FB sekėjų skaičių ten pavyks pasiekti per kokį mėnesį ar du.

Persikėliau į Minds.com

Savo pagrindinę veiklą perkėliau į alternatyvų portalą – Minds.com. Tame portale niekas neklausia koks tavo vardas, iš kur esi ar kokią mokyklą baigei. Susigalvojai savo slapyvardį, užsidėjai vietoj nuotraukos kokį nors paveiksliuką (jie tai vadina avataru) – ir pirmyn. Tiesa, prieš aktyvuodami paskyrą paprašė telefono numerio. Taigi patekau į erdę, kur visi drąsiai sako ką galvoja. Jokios savicenzūros, visiška tolerancija kitų nuomonei ir daug daug visokių riebių pastebėjimų, kurie neleidžiami FB ar kitoje leftistinėje žiniasklaidoje.

Grybauskaitė liepė užkasti karo kirvį

Prasidėjus rudens Seimo sesijai D.Grybauskaitė rodo didelį norą bendradarbiauti (pažėrė eilę įstatymų projektų) ir vis ragina politines puses užbaigti tarpusavio priešpriešą.

Religingumas postmodernizmo amžiuje

Kaip turėtų atrodyti atgimstantis religingumas mūsų amžiuje? Žinoma, jis bus aktualus tik tuomet, jeigu atlieps į žmonių poreikius. Jeigu žmonės nusisuko nuo Dievo praėjusiame amžiuje, tai dėl to, kad vyraujantis mokymas apie Kūrėją neatitiko žmonių poreikių. Žmonės norėjo racionalumo ir technologijoms draugiško dvasingumo. Tradicinės religijos to nesugebėjo pasiūlyti, tad žmonės įtikėjo į pasaulietines religijas – XX amžiuje dominavo tikėjimo į technologijas, tautą ar valstybę kultai.

Kas užsuko N.Venckienės dergimo vajų?

 

N.Venckienės ir ją palaikančių aktyvistų dergimo bei susidorojimo vajus taip žiauriai prasilenkė su demokratinės šalies taisyklėmis ir principais, kad neturime teisės neišsiaiškinti kas tai užsuko. Juo labiau, kad praėjus keleriems metams pradėtas analogiškas vajus prieš R.Karbauskį ir valstiečius, taip pat savo laiku masinio dergimo sulaukė P.Gražulis, iš kurio visiems leista nežabotai tyčiotis dėl jo nuomonės, kad reikia išsaugoti esamą šeimos sampratą.

Kas bendro tarp Holokausto vertinimo, kunigų pedofilijos ir Garliavos bylos?

Šis straipsnis apjungs tris iš pažiūros nesusijusias temas: besikeičiantis Holokausto vertinimas Lietuvoje, kunigų seksualinių nusikaltimų skandalai prie popiežiaus Pranciškaus ir kodėl nepavyko pasiekti teisingumo garsiojoje pedofilijos byloje. Pamatysite kad esama gilių dalykų, jungiančių šias tris temas.  

1 tema. Judėjiškas ir katalikiškas atgailos mechanizmai

Izraelis siekia Lietuvos diplomatinės paramos

Rugpjūčio pabaigoje vykusiu Izraelio premjero B.Netanyahu vizitu žydų valstybė siekė dviejų tikslų: užsitikrinti Baltijos šalių diplomatinę paramą Europos Sąjungoje ir aptarti litvakų paveldo klausimus.

Ar paskelbti LKP nusikalstama organizacija?

Konservatoriai L.Kasčiūnas ir A.Ažubalis pasiūlė paskelbti Lietuvos komunistų partiją nusikalstama organizacija. V.Landsbergis ryžtingai prieš, aiškina, kad tai išpuolis prieš prezidentę. Dar daugiau - netgi ragina L.Kasčiūną mesti iš partijos.

Protestuotojai išteisinti

2018 07 31. Malonus posūkis pedofilijos byloje – išteisinti protestuotojai, 2012 m. gegužės 17 dieną grobiant mergaitę šaukę „Gėda!“ Iki šiol teismų sprendimu jų veikla buvo vertinama kaip trukdymas antstolei atlikti pareigas, tačiau galiausiai Lietuvos aukščiausiasis teismas galutine ir neskundžiama nutartimi paskelbė, jog tai buvo teisėti protesto veiksmai.

Tiesa, vienas žmogus iš keliolikos liko nuteistas. Jis griebė antstolę už rankos ir trukdė jai įeiti į namą. Tai, žinoma, yra trukdymas vykdyti teismo sprendimą ir patvoriniai dėl šio nuosprendžio nesipiktina.

Krenta paskutinės kaukės

Šiuo metu išgyvename tektoninius pasaulio tvarkos pasikeitimus, kurie lems koks nusistovės pasaulis ateinančiais dešimtmečiais. O jis bus gana panašus į tai, kas buvo prieš kokius šimtą metų, kai labiausiai žmones jaudino tokie dalykai kaip D-vas, tauta, šeima ir Tėvynė. Rinkimai po rinkimų šios jėgos stiprina savo pozicijas Vakarų šalyse ir kitur. Pavyzdžiui, pasaulinė žiniasklaida visai nutylėjo, kad konservatyvioji revoliucija jau įvyko Lotynų Amerikoje – ten kone visose šalyse, įskaitant ir Braziliją ar Argentiną, leftistai jau iššluoti iš valdžios.

Katalikiška graužatis

Tommy Robinson suėmimas įelektrino britų visuomenę. Protestai plinta. Šūkiai labai primena N.Venckienės palaikymo demonstracijas – pirmiausia reikalaujama teisingumo. Kai visuomenė pradeda domėtis tokio kalibro vertybe kaip teisingumas, įsijungia galingos slopinamosios jėgos. Antra vertus, britai neturi nuožmaus dergimo tradicijos, todėl tos šalies žiniasklaida nesiims tiek maišyti protestuotojus su purvais. Kitas dalykas – pasitikėjimas žiniasklaida šiandien visa kur labai sumenkęs, todėl žmonės informacijos pasirankios iš tinklaraštininkų.

Areštuotas Tommy Robinsonas

2018 m. gegužės 25 dieną Anglijoje, Lidso mieste sulaikytas Tommy Robinson – žurnalistas ir Anglijos gynybos lygos pirmininkas. Tommy Robinsoną leftistinė žiniasklaida vadina kraštutinės dešinės politiku, pavojingu populistu, įžiebinėjančiu rasinę ir religinę nesantaiką. Pats Tommy Robinsonas sako, kad kovoja prieš nekontroliuojamą migraciją ir ypač prieš Anglijos islamizaciją – taigi šiuo požiūriu jis toks pat kaip Geertas Wildersas Nyderlanduose, Alternatyva Vokietijai ar Nacionalinis frontas Prancūzijoje.

Kognityvinis disonansas krikščionybėje

Kognityvinis disonansas – psichologijos terminas, kuris nusako diskomforto jausmą, kurį asmuo patiria vienu metu tikėdamas į du vienas kitam priešingus įsitikinimus. Paprasčiausias pavyzdys būtų asmuo, kuris, nors ir žino, kad rūkymas kenkia sveikatai, vis tiek tęsia įprotį – ir šis neatitikimas nuolatos jį drasko iš vidaus.

Puslapiai