Kol Lietuvoje toliau skaitėme politinės korupcijos peripetijas ir laukėme lietaus (žinoma, kai kas ir baisėjosi naujais italų išrinktaisiais, kuriems patekus į valdžią svarbiausia panaikinti sankcijas Kremliui), labai įdomūs rinkimai įvyko Kanadoje. Ontarijo valstijoje. Ontarijas yra svarbiausia Kanados provincija (didžiausias miestas Torontas), ten gyvena beveik ketvirtis visų Kanados gyventojų.

Kanada yra ypatinga tuo, kad ši šalis iki neseniai laikyta nepajudinama leftistų tvirtove. Tačiau šios šalies lyderis J.Trudeau yra tiek save diskreditavęs, kad minfo.lt rašytame straipsnyje užtikrintai prognozavau, jog ateinantį spalį laukiančiuose rinkimuose į Kanados parlamentą leftistų laukia įspūdingas nušlavimas. Tai patvirtina ir regioniniai rinkimai į vienos iš provincijų – Ontarijo – parlamentą, įvykę š. m. birželio 7 d.

Iki šiol šią provinciją valdė liberalų partija, o vietinio skyriaus vadovė buvo Kathleene Wynne. Ši pagal savo politinį profilį labai panaši į H.Clinton – kaip prisukta kartoja leftistines klišes, neturi nė kuopelytės savarankiško mąstymo, empatijos ir savikritikos. Praktiškai tai skamba taip: K.Wynne visą laiką kalba apie klimato pokytį, būtinybę žūtbūtinai išgyvendinti rasizmą, klaikią homofobiją,tęsti neteisėtą imigraciją ir, žinoma, kaip baisus tas D.Trumpas. Tuo tarpu Ontarijo valstija tapo labiausiai įsiskolinusia vieta Vakarų pasaulyje, valdžia į jokius gyventojų rūpesčius nereaguoja, visi kas su jais nesimeldžia leftistiniams stabams pravardžiuojami –istais ir –obais.

Rinkimų rezultatai šioje leftistų citadelėje tokie: konservatorių partija, kurios lyderis politiškai gana panašus į D.Trumpą sulaukė 40,5 proc. palaikymo ir tai jiems užtikrino 76 vietas 124 vietų Ontarijo parlamente; liberalai su savo K.Wynne galėjo pasidžiaugti tik 19,6 proc. palaikymu, kas jiems leido iškovoti vos 7 vietas naujajame parlamente (anksčiau turėjo 55). Liberalai sugebėjo laimėti tik keliose Otavos rinkiminėse apylinkėse, dėl to ir toks graudus rezultatas.

Ką į tai K.Wynne? Ji elgiasi lygiai taip pat, kaip ir H.Clinton: dėl pralaimėjimo kaltina visus išskyrus save. Kalti rinkėjai, Trumpas, konservatorių klasta ir taip toliau. Kiek supratau, po tokių rinkimų Ontarijo liberalų vadovė neatsistatydino ir nežada to daryti.

Ontarijo regioninių rinkimų rezultatai rodo ne tik kad leftistai bus galingai nušluoti Kanadoje ateinantį spalį, bet ir tai, jog Europoje jų dienos jau taip pat suskaičiuotos. Vokietijoje leftistai vos ne vos sukurpė vyriausybę ir dabar labai bijo dar labiau įpykdyti vis mažiau jų sausai ideologijai pakančius vokiečius; Italijoje teko susitaikyti su pralaimėjimu ir atiduoti valdžią konservatyvioms jėgoms; Slovėnijoje praėjusią savaitę galingai pasirodė šalies tapatybę ginanti partija.

Taigi dabar mūsų laukia tam tikras štilio laikotarpis, o po jo, kai vėl ateis rinkimų banga Vakarų Europoje, leftistai bus nušluoti visa kur. Ateitis priklauso tiems, kurie jau dabar kiečiau nuleidinės leftistus ant žemės. Tai reikia prisiminti aptarinėjant Stambulo konvenciją – manau, tai bus paskutinis leftistų pasispardymas mūsų šalyje. Priminsiu, kad savo ištikimybę leftistų idealams pastarosiomis dienomis dar kartą patvirtino G.Landsbergis - jis pareiškė, kad grėsmės susijusios su Stambulo konvencija yra išgalvotos ir kad mes būtinai turime priimti šią konvenciją, kuri aiškiai numato, jog konvenciją priėmusios valstybės įsipareigoja diegti genderio ideologiją.